Avondvierdaagse Oegstgeest 2026
Over dit evenement
- Categorie
- Avondvierdaagse
- Organisator
- Avondvierdaagse
- Datum
- 15 - 18 sep 2026
- Locatie
- Boerhaaveplein
Avondvierdaagse 2026 Oegstgeest
15 t/m 18 September
Dit jaar houden we de 29e editie van de avondvierdaagse in Oegstgeest. Hét wandelfeest voor jong en oud. Trek je schoenen aan, neem iets te eten en drinken mee voor onderweg en: gáán! Vier dagen lang lol met je vrienden (en ja, ouders en opa’s en oma’s mogen ook mee). Lekker buiten bewegen. En na de finish natuurlijk die welverdiende medaille. Loop jij ook mee? Alle kinderen van de basisschoolleeftijd zijn welkom om mee te lopen, al dan niet met hun (groot)ouders en/of verzorgers.
We starten elke dag met een warming up om 18.15 uur op het Boerhaaveplein. Rond 18.30 gaan we van start en wandelen we een leuke route door Oegstgeest van ongeveer 5 km. Elke avond een andere route.
Ook dit jaar zijn er weer interactieve routes die geschikt zijn om te volgen op een mobiele telefoon, maar je kunt natuurlijk ook een routebeschrijving downloaden en uitprinten.
Wij hebben er zin in! Jullie ook?
De routes
Worden later bekend gemaakt.
Bij de start worden de routebeschrijvingen uiteraard ook uitgedeeld op papier.
Aanmelden via school: Sommige scholen lopen gezamenlijk. Als jouw school hieraan meedoet kun je je via school aanmelden.
Heb je je aangemeld via een school? Dan is het niet nodig om via deze website tickets te kopen!